Shampoo Bar Lavendel is geschikt als alternatief voor zilvershampoo
Ben jij nog op zoek naar een fijne en milieuvriendelijke zilvershampoo? Dan is de Shampoo Bar Lavendel echt wat voor jou. De paarse pigmenten in deze shampoo bar neutraliseren de gele en oranje tinten; waardoor jouw haar wat lichter zal lijken. Het voordeel van deze natuurlijke shampoo is dat hij in tegenstelling tot een normale zilvershampoo er niet voor zorgt dat jouw haar wordt uitgedroogd.
Natuurlijke shampoo bar
De Shampoo Bar Lavendel is grotendeels gemaakt van natuurlijke ingrediënten en is daarmee een natuurlijke shampoo. Dat betekent dat er geen siliconen, sulfaten of parabenen in deze shampoo bar zijn verwerkt. Wij produceren onze shampoo bars zelf in Nederland en weten daarom precies wat er in zit. Je vindt in het tabje ‘ingrediënten’ alle ingrediënten die verwerkt zijn in onze shampoo bar.
Wat je verder moet weten over de Shampoo Bar Lavendel:
- Geschikt voor alle haartypes
- Plasticvrij
- Cruelty free
- Vegan shampoo
- Vrij van parfum
Berg je shampoo bar goed op!
De Shampoo Bar Lavendel gaat gemiddeld 80 wasbeurten mee. Om aan deze 80 wasbeurten te komen is het echter wel heel erg belangrijk dat de shampoo bar na gebruik snel kan drogen. Om dit te bewerkstelligen adviseren wij een zeepschaal, zakje of plankje aan te schaffen. Deze bevatten kleine smalle openingen waardoor de shampoo bar sneller opdroogt en dus langer meegaat.
Verbeterd recept
Na maandenlang keihard werken kunnen we het eindelijk delen: al onze recepten zijn verbeterd! Zoals je weet ontwikkelen en produceren wij onze producten helemaal zelf in Nederland. De afgelopen twee jaar hebben wij alle ontvangen feedback verwerkt in een hele fijne nieuwe receptuur! En dan hoor ik je denken: nieuwe receptuur? De Bars zijn toch al heel erg fijn in gebruik?! En dat klopt zeker! Maar een goed recept vind je zelden in één keer en daarom hebben wij onze recepten tot in de puntjes verbeterd.
Door nieuwe machines kunnen we onze Bars nog harder samenpersen waardoor ze niet meer zullen brokkelen en nog langer meegaan! Zo zijn ze extra voedend, verzorgend, natuurlijk én zijn de geuren nog lekkerder! Daarnaast geven ze meer en sneller schuim af en zijn de geuren nog intenser waardoor ze een heerlijke geur achterlaten in je badkamer en haar. En dit alles voor dezelfde prijs die je van ons gewend bent. We hanteren dus geen prijsverhoging. We zijn al volop aan het produceren volgens onze verbeterde receptuur en deze Bars zullen één voor één online komen. Je herkent ze aan het label ‘Verbeterd recept’.
Jenny (geverifieerde eigenaar) –
Schuimt goed en wat minder vet haar. Qua behoud van de blonde kleur nog geen ervaring want de kappers waren dicht 😉
Ingrid Brand (geverifieerde eigenaar) –
Heel fijn product en je haar haar wordt er zacht van
Frans van der Weijden (geverifieerde eigenaar) –
erg tevreden over alles. producten en service
Rianne van Deursen (geverifieerde eigenaar) –
ruikt ontzettend lekker
Lies Zwaans Scaf (geverifieerde eigenaar) –
Heel goed ben er blij mee, ik zal zeker nog eens bestellen.
Marloes van Weperen (geverifieerde eigenaar) –
Hij wast het haar goed schoon en zorgt er ook voor dat je grijze haar niet gelig wordt. Alleen jammer dat hij snel breekt.
Lian Hollestelle (geverifieerde eigenaar) –
Schuimt voldoende!
D Nix (geverifieerde eigenaar) –
lekker luchtje
Hanneke (geverifieerde eigenaar) –
Heerlijke geur, echt lavendel. Werkt misschien dan niet zo heftig als zilvershampoo, maar de kleur wordt toch iets helderer dan zonder deze shampoo. Aanrader dus.
Simone Ligthart-Pook (geverifieerde eigenaar) –
Mijn grijze krullebos glimt en valt lekker in de krul
Hilda Pilon (geverifieerde eigenaar) –
Even wennen maar prima product!
Robin –
Gekregen als een verspil-me-nietje. Sterke geur maar dat merk je tijdens het wassen niet meer. Ik heb zelf bruin haar en kreeg het idee dat mijn haar doffer werd qua kleur, ik denk dat het voor blonde haren die een wat grijzige tint willen creëren wel een goede shampoo bar is.
R. Braakman (geverifieerde eigenaar) –
Goed product, bevalt God.
Vera van Amelsvoort (geverifieerde eigenaar) –
Ruikt erg lekker
Manda Kuiper (geverifieerde eigenaar) –
Hij is goed en minder plastiek
Corry Smits (geverifieerde eigenaar) –
Heel fijn product, normaal heb ik snel vet haar maar nu niet meer. Mijn haar was ook goed kambaar.
A.M. Harmsen (geverifieerde eigenaar) –
1e ervaring heel positief!
Susanna Vincent-Hadi (geverifieerde eigenaar) –
Heerlijk zacht
Hdm van Baalen (geverifieerde eigenaar) –
Ruikt lekker. Ik heb deze niet gekocht als “zilvershampoo” maar puur voor de geur. Ik had al een lavendel body bar, maar daar hoort natuurlijk ook de shampoo bij.
Juliëtte Rosbergen (geverifieerde eigenaar) –
Maakt mijn haar erg uitgedroogd. Ik vind het niet gemakkelijk om te gebruiken. Ik was vaak mijn haar apart onder de kraan of douchekop en daarmee is een vloeibare shampoo toch gebruiksvriendelijker.
L.J. Kooistra-Westland (geverifieerde eigenaar) –
Heb het gebruikt en bevalt prima
Gerdy Jonkers (geverifieerde eigenaar) –
Fijn product
Emke Van Hemert (geverifieerde eigenaar) –
Ruikt lekker
H Last (geverifieerde eigenaar) –
Voldoet aan de verwachting
Joke v van Sloten (geverifieerde eigenaar) –
Doet wat het beloofd ik gebruik hem wel met de conditioner